Samostatný priestor na prenájom Park Anička Košice

Samostatný priestor na prenájom! Do nášho rozbehnutého Beauty štúdia Park Anička hľadáme do tímu ďalšiu samostatnú (SZČO). Priestor je vhodný pre nechtárku, pedikérku, kaderníčku, barberku, taterku alebo kozmetičku.

Priestory salónu sa nachádzajú vo veľmi lukratívnej lokalite v Biznis centre Park Anička nad potravinami Fresh, čo je spádová oblasť pre sídliská Ťahanovce, Furča, hlavný ťah od Prešova, Park Anička,…
Pri salóne je bezproblémové parkovanie a k celému salónu sú vyčlenené aj 2 samostatné parkovacie miesta. Budova je prístupná 24/7. V budove je výťah. Otváranie brány je možné za pomoci domofónu s kamerou. Priestor je skolaudovaný ako zariadenie starostlivosti o ľudské telo, čo je potrebné k tejto činnosti.

Salón sa nachádza na 1. poschodí a skladá sa z troch samostatných miestností, v ktorých sa aktuálne nachádza nechtové štúdio a vizážistka + chodba, kuchynka, WC a krásna veľká vonkajšia terasa.

Kuchynka disponuje chladničkou, mikrovlnkou, rýchlo varnou kanvicou a plnoautomatickým kávovarom De’Longhi. V priestoroch je vysokorýchlostný internet a TV od Telekomu.
Priestory salónu sú veľmi moderné, svetlé a vetrateľné. V celom priestore salónu je krásna biela keramická dlažba s imitáciou mramoru, ktorá tiež slúži aj ako podlahové vykurovanie. Všetky miestnosti salónu sú klimatizované.

Idea salónu je ponúknuť komplexný beauty servis pre našich klientov, nakoľko sú tieto služby veľmi žiadané a navzájom sa vedia krásne dopĺňať (všetko pod jednou strechou: pre nevesty, spoločenské udalosti,… )

K dispozícií je na prenájom 1 samostatná miestnosti:
1. Miestnosť 31,77 m2 + terasa + parkovacie miesto – Cena: 492,00 €

Po dohode je možné prenajať aj 2. miestnosť – Nechtového štúdia – Cena 337,62€.

Uvedené cenný sú bez energii a priestory sa prenajímajú bez zariadenia. V cenách nájmu je zahrnutý aj internet, spoločné priestory a ich náklady(drogérie, káva, čaj,…). Cena za energie je 63,33€ (elektrina, voda, kúrenie, chladenie,… a základe spotreby) Depozit sa rieši dohodou.
V rámci salónu Vám ponúkneme aj marketingovú podporu pre Vaše služby.

1. miestnosť na prenájom

Nástup je možný IHNEĎ alebo na základe dohody podľa aktuálnej situácie ohľadne Corona vírusu.

Pre viac informácií alebo obhliadku nás neváhajte na čísle 0950 725 725 alebo emailom na dianails@dianails.sk


Salon Park Anička – salón a priestory

Pre viac informácií alebo obhliadku nás neváhajte na čísle 0950 725 725 alebo emailom na dianails@dianails.sk