O nás

Nechtový salón DiaNails Košice

Nechtový salón DiaNails Košice

Vitajte v modernom nechtovom štúdiu DiaNails v Košiciach, ktoré v prostredí naplnenom relaxáciou, odpočinkom a komfortom, prinesie vašim nechtom krásu najmä vďaka profesionálne odvedenej práci a najmodernejším nástrojom.

Nechtové štúdio je v prevádzke od januára 2017 a od októbra 2019 sme otvorili prevádzku v Košiciach. Nájdete nás v Biznis centre Park Anička na prvom poschodí. DiaNails je moderné nechtové štúdio, ktoré ponúka svojim klientkám len to najlepšie.

Na ničom sme nešetrili! Používame kvalitné produkty, najmodernejšie technológie, vyspelý objednávkový systém a školíme sa od tých najlepších.

Pri salóne je vyhradené miesta na bezproblémové parkovanie a platiť môžete pohodlne platobnou kartou alebo bezkontaktne cez telefón.

Naše nechtové štúdio je zamerané na modelovanie a úpravu gélových nechtov, gél lak, parafínové zábaly, prístrojovú a japonskú manikúru. Pri našej práci využívame produkty najvyššej kvality, pretože iba skĺbením kvalitnej práce, najlepšieho materiálu a špičkových technológií sa dá dosiahnuť luxusný výsledok na vašich rukách.

Neustále sa zdokonaľujeme a sledujeme najnovšie trendy, aby sme vám mohli poskytnúť tú najprofesionálnejšiu starostlivosť.

Za našou prácou si stojíme a neustále sa školíme o čom hovoria aj skúsenosti našich zákazníčok. 

 

V modernom nechtovom štúdiu DIANAILS v Košiciach v prostredí naplnenom relaxáciou, odpočinkom a komfortom, prinesie vašim nechtom krásu najmä vďaka profesionálne odvedenej práci a najmodernejším nástrojom.

Novootvorené nechtové štúdio je v prevádzke od januára 2017 a od októbra 2019 sme otvorili prevádzku v Košiciach. Nájdete nás v Biznis centre Park Anička na prvom poschodí. V našich priestoroch vám prinášame množstvo výhod. Každá klientka je pre nás tou najdôležitejšou.

Nájdite si chvíľku pre seba a cíťte sa oddýchnuto, krajšie a sebavedomejšie.

Príďte k nám a presvedčte sa sama !

S pozdravom Klaudia
DiaNails – Luxus a kvalita pre každého


Naša práca

>Viac úkážok našej práce nájdete TU<


Nechtové štúdio DiaNails v Košiciach

>Voľné termíny nájdete TU<


Školíme sa od tých najlepších